35 %
Заштеда 695 ден

Сет за возење – Parking Area

1285 ден

Сет за возење гаража со метални автомобили, стаза и сообраќајни знаци.

На залиха

Опис

Прекрасен сет за возење со 5 метални автомобили, патеки со сообраќајни знаци и гаража на 4 спрата.

Ова е одлична играчка, која прво детето треба да ја склопи, а потоа и да си игра. И воеедно е една од најголемите играчки од овој тип што може да се купат на пазарот воопшто.

Покрај репрезентетивниот модел, благодарение на иновативниот прилагодлив дизајн на деловите во сетот, детето може да ја користи својата креативност и да формира и модели по своја желба. А може да се купат 2 или повеќе сета за да се направи огромен мега сет.

Сетот се состои од:
5 Метални Автомобили
Гаража на 4 спрата и патека со надвожњак и подвожњак
Сообраќајни знаци
Семафори
Вегетација
Додатен паркинг
Прилагодлив дизајн
Може да се комбинираат повеќе сетови за мега патеки.

Димензии на стазата како што е прикажана на сликата горе:
Должина 88 см
Ширина 70 см
Висина 27 см (без банерот на најгорниот спрат +7см)

Сетот доаѓа во прекрасно големо трговско пакување што го прави идеален и за импресивен подарок.

Димензии на пакувањето: 60 x 43 x 8 см

Забелешка: За деца над 3 годишна возраст, секогаш под супервизија на родител-старател.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This