40

Шпакла – Премиум

90 ден

Ултра практична мултинаменска премиум шпакла – кујнска алатка со безброј намени.

На залиха

Опис

Кујнска Алатка – Премиум Шпакла со која ќе задоволите безброј потреби. Ќе ја користите повторно и повторно и ќе се прашувате како порано сте можеле без истота.

Ви ја претставуваме Шпаклата Премиум – незаменив алат за вашата кујна. Оваа шпакла е изработена од високо квалитетна АБС пластика во кобнинација со силиконски материјал, што ја прави идеална за различни примени во кујната. Ергономскиот дизајн и функционалност го прават овој производ задолжителен за секој готвач и домаќин.

Со премиум шпаклата , ќе можете да извршите различни задачи во кујната со леснотија и ефикасност. Отстранете ги остатоците од тавите и садовите без напор и мака, соберете ги последните капки масло или сос и чисто исчистете ги садовите од залепената храна. Бидејќи е изработена од силиконски материјал, шпаклата е нелеплива- отпорна на температура и е многулесна за чистење, што ви овозможува да ја користите повторно и повеќе пати без да се грижите за пренос на мириси и вкусови. А ќе заштедите и пари бидејќи веќе ништо нема да фрлате бидејќи со премиум шпаклата ќе соберете се.

Шпаклата Премиум е идеална за различни површини и материјали. Безбедна е за користење на нелепливи тави, тенџериња, грниња, плочи за печење и други кујнски површини. Јакоста и издржливоста на оваа шпакла гарантираат долготрајна употреба и големо задоволство од функционалноста.

Исклучително лесна за одржување се мие со вода, а може и да ја закачите кога не ја користите за секогаш да ви биде на дофат.

Инвестирајте во Шпаклата Премиум и остварете неверојатна контрола и удобност при готвењето. Оваа шпакла е перфектниот додаток за вашата кујна, наменета да ви помогне да се справите со секојдневните кулинарски предизвици со леснотија и елеганција. Не пропуштајте можноста да ја набавите оваа премиум кујнска алатка и да ја подобрите вашата готварска рутина.

Практичност со многу функционалности во еден прекрасен елегантен дизајн.

Димензии:

Производот доаѓа во целофанско ОПП пакување.

Цената е за 1 шпакла.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This