30

Штитник за Клима Уред

Original price was: 1250 ден.Current price is: 875 ден.

Иновативен штитник против директна изложеност од дување на климатизерот.

На залиха

Опис

Уште пред да ја поставите климата во вашиот дом, мака мачите и се умите и думите за идеална локација, бидејќи не сакате да дува дирекно во вас…

Ви го претставуваме овој иновативен штитник за клима уреди, кој ќе ве заштити од дувањето на климата без разлика каде и да е поставена.

Револуционерен приспособлив практичен дизајн, изработен од високо квалитетна АБС пластика, универзален е и може да се постави на било кој клима уред без разлика на марката и типот.

Може и да го залепите и да го поставите со неверојатна леснотија, целата работа ќе ја завршите за неколку минути.

Штитникот има прилагодливи димензии во зависност од потребата. Должината се регулира со леснотија благодарение на двете копчиња.

Понекогаш се појавува производ кој значително ќе ви го олесни секојдневието, ова е еден од тие, се согласувате нели?

 

Производот е достапен во 2 бои, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

Цената е за 1 штитник.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This