30

Штитник за Клима Уред

Original price was: 550 ден.Current price is: 385 ден.

Елегантен штитник против директна изложеност од дување на климатизерот.

На залиха

Опис

Уште пред да ја поставите климата во вашиот дом, мака мачите и се умите и думите за идеална локација, бидејќи не сакате да дува дирекно во вас…

Ви го претставуваме овој класичен штитник за клима уреди, кој ќе ве заштити од дувањето на климата без разлика каде и да е поставена.

 

Елегантен приспособлив практичен дизајн, изработен од пластика, универзален е и може да се постави на било кој клима уред без разлика на марката и типот.

Може и да го залепите и да го поставите со неверојатна леснотија, целата работа ќе ја завршите за неколку минути.

Штитникот има прилагодливи димензии во зависност од потребата.

Должината се регулира со леснотија.

Понекогаш се појавува производ кој значително ќе ви го олесни секојдневието, ова е еден од тие, се согласувате нели?

Производот е достапен во само во бела боја. И доаѓа во картонско пакување, во пакувањето се вклучени и 3 стеги за прицврстување на штитникот на климата.

Цената е за 1 штитник.

Пред да го купите овој модел, проверете го и нашиот Премиум Штитник за Клима Уред.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This