Силиконски Ракавици

250 ден

Високо квалитетни магични силиконски ракавици, идеални за заштита и чисење. Достапни во 5 бои.

На залиха

Опис

Магични Силиконски Ракавици – За Лесно Искуство на Чистење!

Освојте го борбата со нечистотиите во кујната, купатилото или воопшто во домот или вашата канцеларија со новите магични силиконски ракавици! Овие иновативни ракавици го прават чистењето лесно и забавно, додека ги штитат вашите раце од грозни хемикалии и нечистотии. Дознајте повеќе за нивните функции и предности:

Мултифункционални Силиконски Ракавици: Со вградени четки над пределот на прстите и дланката, овие ракавици ви овозможуваат да ги извршувате различните задачи на чистење со само еден производ. Идеални се за миење на садови, чистење на кујнски површини, бања и уште многу други работи.

Издржливи и Флексибилни: Изработени се од високо квалитетен силикон, ракавиците се издржливи и флексибилни, што ги прави погодни за користење на секојдневна основа.

Универзални и прилагодливи на секоја рака, ги обезбедуваат потребната флексибилност за да ги извршите вашите работи со задоволство и леснотија. Додатно силиконската изработка ги прави отпорни на високи температури и имаат одлични термо изолациски својства.

Магично Чистење: Со малку сапун и топла вода, овие ракавици постигнуваат магични резултати во чистењето. Вградените четки и силиконските реси ги отстрануваат нечистотиите со леснотија, оставајќи површините беспрекорно чисти.

Лесно за Чистење и Одржување: Отстранувањето на нечистотиите од овие ракавици е лесно како и едноставно миење под млаз вода. Ова ги прави погодни за долготрајна употреба без грижа за чистење или одржување.

Компактен Дизајн: Со нивниот компактен дизајн, овие ракавици се лесни за чување, а имаат и отвор за закачување, заземајќи минимален простор во вашата просторија, а може да ги носите и со вас каде и да одите.

Изберете ги новите магични силиконски ракавици и уживајте во лесното и забавно искуство на чистење без грижа и напор! Не чекајте и нарачајте веднаш.

Димензии:

Ракавиците се достапни во 5 бои, доколку имате преференца за боја пишете во полето за забелешка на страницата за нарачка-чекирање каква да ви пратиме, во спротивно ќе ви биде испратена боја по случеаен избор.

Цената е за 1 сет со 2 ракавици. Производот доаѓа во целофанско ОПП пакување.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This