55

Магичен Сунѓер

45 ден

Сунѓер за сите потреби, обложен со полимерски микрофибер ќе го користите повторно и повторно со големо задоволство и леснотија.

На залиха

Опис

Овој сунѓер е сунѓерче над сунѓерите, ќе бидете вчуденовидени од својствата и карактеристиките и ќе го користите повторно и повторно со големо задоволство и леснотија.

Овој двостран магичен сунѓер е изработен со најнова иновативна технологија, од високо квалитетн сунѓер обложен со два различни полимерски микрофибери, со револуционерни карактеристики.

Сунѓерот е лесен и пријатен кога го држите во рака. Бојата не бледее и влакната не се кубат. Издржува високи температури без да и се наруши интегритетот.

Од едната страна ткаенината е пофина, а од другата пограпава, секоја погодна за различни ситуации на чистење. А има и закачалка со која може да ви стои закачен во кунјата и секогаш да ви биде при рака.

Може да се користи за мокро и суво чустење, и нема непријатен мирис.

Идеален е за секаков вид површина отстранувајќи секаков вид нечистотија и секакви дамки без да и наштети на површината и што е најважно не остава никакви траги.

Употребувајте ја како сунѓер за миење садови, а и како сува крпа за бришење на измиените садови.

Сунѓерот може да го користите буквално за се и пријатно лежи во раката, може да го користите на сите површини (стакло, домашни апарати, мебелот, подот и др., во кујната, дневната итн.)

Може да ги користите, суви, со вода и со средство за чистење. Со леснотија ќе ги отстраните дамките, без да оставите трага, нема капење, траги од бришење на прозорците, нема неред, крпата одговара за секоја површина.

Друга вежна карактеристика е што крпата исклучително лесно се мие само со вода за секунда.

Сунѓерот е антибктериски и спречува развивање на микроорганизми, појава на мувла и лош мирис.

 

Димензии:

Сунѓерот е достапен во повеќе бои, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка, во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

Цената е за 1 примерок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This