30
30
30

Сталажа за Ѕид или Ќоше

350 ден

Високо квалитетна мултинаменска водоотпорна самолеплива сталажа за поставување на ѕид која може да се постави и право и на ќоше.

Опис

Високо квалитетна, исклучително практична прилагодлива сталажа за аксесоари, која може да ја поставите на ѕидот во купатилото или кујната, во туш кабината, на мебелот, на прозорците…

Благодарение на прилагодливиот ротирачки дизајн, сталажата може да стои и право на ѕидот а може да стои и на ќоше.

Вашите предмети и аксесоари секогаш ќе ви бидат на дофат, ќе си го организирате просторот и ќе ви заличи просторот.

А посебно е погодна за кујната, каде ќе може да ги поставите зачините, да ги закачите кујнските алатки и крпа.

Сталажата нема проблем со влага и вода, што ја прави одлична е и за купатилото, каде ќе може да си ги поставите шампоните бричот и геловите, да ги закачите реквизитите за туширање како и крпата.

Се разбира може да ја користите и на други места, само треба да ја пуштите вашата имагинација во функција.

И најважната работа сталажата исклучително лесно се монтира, доаѓа со силиконски самолеплив панел, кој само го залепувате на ѕидот и нема потреба од бушење и дупчење.

Лепенката е исклучително силна и ќе држи без проблем , а и водоотпорна е.

Но, се препорачува пред да го залепите убаво да ја избришете површината и да биде сува.

 

ДИМЕНЗИИ:

Производот е достапен во 2 бои (бело со портокалово и бело со сиво), погоре во опциите на кошничката може да си изберете боја.

Цената е за 1 сталажа.

Додатни информации

Боја

Сива, Портокалова

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This