10

Супер Прашко

Original price was: 700 ден.Current price is: 630 ден.

Иновативен ротирачки моторизиран супер прашко со 3 додатоци.

На залиха

Опис

Ви го претставуваме новиот моторизиран супер прашко со кој ќе можете да ја отстраните нечистотијата и прашината со неверојатна леснотија.

Дизајниран за комфорт и лесна употреба. Со леснотија може да ги исчистите и местата со тежок пристап, како на пример меѓу полиците и украсите, телевизорот и електронските уреди, зад растенијата, ролетните, завесите итн…

Ергономската рачка има вградено моќен ротирачки мотор кој работи на батерии, на горниот дел може да поставите една од 3те микрофибер четки за чистење (секоја со своја намена во зависност од работата). Идеално за чистење на сите површини во вашиот дом. Може да го употребуваат и пензионери и деца.

Во сетот е вклучен и празен сад со спреј кој може да го наполните со вода или сапуница за дополнително собирање на прашината, се што треба е да ја испрскате четката и автоматски се зголемува моќноста на абсорбција на нечистотиите. Кога ќе завршите со чистењето, само измијте ја четката со вода и оставете да се исуши на воздух, до следното користење.

Ротирачкиот Супер Прашко работи на 4 обични АА батерии од 1.5 волти (кои не се вклучени во сетот)

 

Сетот се состои од:
3 x Микрофибер Четки за чистење со различни димензии
1 x Празен Сад со Спреј кој се полни со вода за апсорпција на прашина.
1 x Ергономска Рачка со вграден моќен мотор за ротација.
1 x Упатство со илустрации.

Сетот доаѓа во прекрасно трговско пакување идеално за подарок.

Димензии на пакувањето: 45 x 10 x 8 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This