Свеќник – Premium

2550 ден

Украсен метален свеќник за три свеќи.

Шифра: 6578 Категории: , , , Ознаки: , ,

Опис

Украсен функционален метален свеќник за три свеќи, кој едноставно плени со својата убавина.

Висина 40 см
Ширина 9 см
Должина 42 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This