20 %
Заштеда 60 ден

Топка за Сушара

300 ден 240 ден

Иновативна топка за сушара со која алиштат ќе ви бидат и меки и испеглани.

На залиха

Опис

Оваа топка е прекрасна алатка за сушара доколку сакате вашите алишта кога ги вадете од сушарата да бидат ем меки ем испеглани.

Тајната е во иновативниот дизајн, со дупчиња и внатрешна конструкција со сунѓер, кога ќе се постави во сушарата испушта пареа.

Топката е исклучително лесна за употреба.

Едноставно наполнете ја со обична вода, ставете ја во сушарата со облеката и вклучете ја сушарата.

Топката прави пареа и не дозволува алиштата да ви се згужват.

Карактеристики и погодности:
– Едноставна е за употреба и може да ја употребувате повторно и повторно
– Испушта пареа и не дпзволува да се згужват алиштата
– Ја прави облеката мека
– Може да ја користите со сите материјали

 

Производот е достапен во повеќе бои, ќе ви биде испратена боја по случаен избор.

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This