25 %
Попуст 35 ден

Туш Црево (150cm)

105 ден

Иноксно стандардно туш црево со должина од метар и педест сантиметри.

На залиха

Опис

Стандардно универзално црево за туш.

Изработено од Инокс – нерѓосувачки челкик во комбинација со гума и пластика.

Цревото се леснотија ќе го монтирате на сите чешми и туш рачки. Се фаќа на сите стандардни чешми и туш рачки.

 

Должина 150см

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This