25

Виолина

Original price was: 2900 ден.Current price is: 2175 ден.

Функционална пластична виолина, одлична забава со свирка за целото семејство.

Уште само 7 на залиха

Опис

Прекрасен функционален музички иструмент, виолина со кој може да ја разбудите музикалноста на вашите деца а богами и кај возрасните.

Оваа прекрасен инструмент со комбинации на вистински 4 жици ја вади комплетната скала, единствена разлика од нормалните виолини е што е изработена од пластика наместо од дрво. Исто и се наштимува како вистинските виолини.

Без разлика дали оваа функционална играчка – музички инструмент е за вашите најмили во школските активности или пак оркестарските потреби, или пак за повозрасните да се навратат во школските денови, ова е нешто без кое секој дом би бил неисполнет.

Изработено од високо квалитетна АБС пластика, прекрасен дизајн без остри рабови.

Одлична забава за целото семејство.

 

Димензии:

Производот е достапен во три бои, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка, во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување во боја идеално за импресивен подарок.

Забелешка: За деца над 3 годишна возраст, секогаш под супервизија на родител-старател.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This