25
25
25

Влошка за Мебел (Силиконска)

Original price was: 20 ден.Current price is: 15 ден.

Нелизгави силиконски влошки за заштита на вашиот мебел и под. Достапни во 3 бои.

Опис

Ова е одличен производ, со кој ќе си го заштитите и мебелот и подот.

Влошките се нелизгави, многу едноставни за апликација. Се што треба да ги избришете нозете на вашиот мебел и вметнете.

Изработката од силикон ги прави многу лесни за апликација, еластични се и отпорни на трошење.

Влошките ќе стојат фиксирани во годинитет што доаѓаат штитејќи го вашиот под и мебел.

Може да ги ставате и вадите по желба. Прилагодливи и еластични се, со леснотија ќе ги вметнете на сите типове нозе.

Исклучиво лесно за одржување, може да ги миете со вода.

Димензии на една влошка:

Влошките се достапни во три бои, бела, розева  и сива.

Цената е за една влошка.

Додатни информации

Боја

Бела, Сива, Розева

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This