Вреќа за Перење – Профи

150 ден260 ден

Исклучително праткични професионални вреќи за перење достапни во 4 различни димензии.

Опис

Вреќите за перење се нешто што често не го приметуваме, но може да направат значителна разлика во процесот на перење на вашата облека. Овие вреќи, иако малку исклучени од обичниот поглед, се есенцијален дел од модерниот перален машински циклус. Сега ќе ви ги претставиме некои од карактеристиките и предностите на нашите вреќи за перење:

Целосна заштита на вашата облека: Меките и фино ткаени мрежести вреќи овозможуваат водата и детергентот да поминат без пречки, што ги штити вашите облеки од мешање помеѓу себе и ги продолжува животот на вашите деликатни парчиња преку стотици перења.

Издржлив материјал: Вреќите за перење се изработени од висококвалитетна мрежеста ткаенина, која е лесна но јака. Не се цепи лесно, или раскончува и ги задржува формата и структурата повторно и повторно. Можете да ги користите долги периоди без никакви проблеми. Дополнително доаѓаат со високо квалитетен патент со што сортираната облека нема да може да излезе од вреќата.

Практичност: Вреќите за перење ви овозможуваат да ги одделите различните видови од облеката за подобро и почисто перење. Овие вреќи се одлични за сепарирање на вешот како деликатно бело, чорапи, чевли, петна, маици, облека за бебиња, итн…

Спречување на оштетување: Вреќите за перење се особено корисни за спречување на оштетување на вашата облека. Тие ги намалуваат триењето и спречуваат заплетување, со што дополнително го зголемувате векот на вашата облека.

Перфектна заштита: Мрежестите вреќи можат да ја заштитат вашата облека од оштетување, триење, заплетување и привлекување во пералната машина или сушилникот. Тие се најдобриот избор за продолжување на животот на деликатната облека.

Погодни и за складирање и патување: Покрај за перење вреќите се идеални и за чување и складирање на вашата сепарирана облека. Што ги прави посебно погодни иза пакување на вашите алишта во куфер.

Различни големини: Достапни се 4 модели на вреќи со различни големини, што ви овозможува да изберете вреќи според вашите потреби и просторот на вашата перална машина.

A = 150 ден 
B = 200 ден
C = 250 ден
D = 260 ден

Цените се за по една вреќа. Производот доаѓа во целофанско ОПП пакување.

Додатни информации

Модел

A, B, C, D

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This