Организатор за Чевли

70 ден

Ултра практичен држач – организатор за чевли.

Нема на залиха

Опис

Иновативен држач – организатор за вашите чевли и кондури, со кој ќе го дуплирате вашиот простор за обувки, секогаш ќе ви се организирани и при рака.

Благодарение на инвентивниот дизајн држачот може да го регулурате во зависност од висината на ваѓите обувки.

А со помош на организаторот може да ги учите и децата да створат навика за педантност, поставувајќи ги обувките секогаш на место.

 

Димензии:

Производот е достапен во повеќе бои, доколку имате преференца за боја при телефонската потврда на нарачката ќе се договориме каква да ви пратиме (во зависност од достапноста) во спротивно ќе ви биде испратена боја по случаен избор.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This