20

Закачалки (сет10)

100 ден

Сет од 10 ултра практични елегантни самолепливи закачалки, достапни во повеќе бои.

На залиха

Опис

Ултра практичен сет од 10 супер елегантни самолепливи закачалки кои ќе се вклопат во било кој ентериер..

На закачалките може да закачете буквално се, од облека до различни предмети и аксесоари до клучеви и ножици. Може да ги користите во кујната, купатилото, спалната, дневната, или едноставно кажано насекаде во домот, а може да ги користите и во дуќанот или канцеларијата.

Исклучително лесни за монтажа,

Само ги залепувате на местото што сакате и ги користите по потреба.

Покрај елеганцијата во дизајнот закачалките може и да ротираат.

Во еден сет има 10 елеганти самолепливи закачалки во 2 бои, а достапни се 4 различни сетови со по 2 различни бои.

Доколку имате преференца за боја пишете во забелешка, во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор. Цената е за 1 пакување со 10 закачалки.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This