20

Закачалка

180 ден

Самолеплива закачалка врати и за сите ѕидни површини. Ултра практична и ултра елегантна, достапна во повеќе бои.

На залиха

Опис

Иновативен организатор ѕидна закачалка со која конечно ќе ги подредите вашите реквизити, а воедно секогаш ќе ви се при рака.

Елегантен прекрасен и практичен дизајн, може да ја поставите на вратите, на ѕидот во купатилото или кујната, на мебелот, на прозорците…

На четирите закачалки може да ги закачите вашите реквизити или кујнски аксесоари во кујната, или реквизити за бањање во бајната.

Едноставно кажано се ќе ви биде на едно место без да имате неред во вашиот дом.

Со иновативниот елегантен дизајн сите куки на закачалката може да се соберат кога не се користат.

Закачалката ќе ја користите без проблем во годините што доаѓаат, изработена е од квалитетна пластика, што гарантира трајност.

Нема потреба за комплицирани монтажи. И најважната работа закачалката исклучително лесно се монтира, доаѓа со самолеплива лепенка и само ја залепувате на ѕидот и нема потреба од бушење и дупчење.

Но, се препорачува пред да го залепите убаво да ја избришете површината и да биде сува. Се што треба да направите е да најдете соодветно место тепоставите онаму каде што ви одговара најмногу.

Едноставно кажано понекогаш се појавува производ, кој откога ќе започнете да го користете ќе се прашувате како порано сте можеле без него.

Ова е еден од тие производи, се сложувате нели?

Производот е достапен во 4 бои. Доколку имате преференца за боја, пишете во забелешка, или при телефонската потврда на нарачката ќе се договориме каква да ви пратиме (во зависност од достапноста), во спротивно ќе ви биде пратена по случаен избор.

Цената е за еден примерок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This