35

Закачалка

Original price was: 385 ден.Current price is: 250 ден.

Самолеплива метална закачалка за врата и сите ѕидни површини. Ултра практична и ултра издржлива достапна во бела и црна боја.

На залиха

Опис

Иновативен организатор ѕидна закачалка со која конечно ќе ги подредите вашите реквизити, а воедно секогаш ќе ви се при рака.

Елегантен прекрасен и практичен дизајн, може да ја поставите на вратите, на ѕидот во купатилото или кујната, на мебелот, на прозорците…

На шестте закачалки може да ги закачите вашите облека и аксесоари, или кујнски аксесоари во кујната или реквизити за бањање во бајната.

Едноставно кажано се ќе ви биде на едно место без да имате неред во вашиот дом.

Закачалката ќе ја користите без проблем во годините што доаѓаат, изработена е од метал, што гарантира трајност.

Нема потреба за комплицирани монтажи. И најважната работа закачалката исклучително лесно се монтира, доаѓа со силиконски самолепливи држачи, кој само го залепувате на ѕидот и нема потреба од бушење и дупчење.

Лепилото е исклучително силно и ќе држи без проблем товар до 5 литри, а и водоотпорно е.

Но, се препорачува пред да го залепите убаво да ја избришете површината и да биде сува. Се што треба да направите е да најдете соодветно место тепоставите онаму каде што ви одговара најмногу.

Едноставно кажано понекогаш се појавува производ, кој откога ќе започнете да го користете ќе се прашувате како порано сте можеле без него.

Ова е еден од тие производи, се сложувате нели?

ДИМЕНЗИИ:

Производот е достапен во 2 бои. Доколку имате преференца за боја, пишете во забелешка, или при телефонската потврда на нарачката ќе се договориме каква да ви пратиме (во зависност од достапноста), во спротивно ќе ви биде пратена по случаен избор.

Цената е за еден примерок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This