35 %
Заштеда 520 ден
lockNseal-rasprodazba
L&S New LidLock And Seal1Lock&Seal Full-Hilos1los2los3los4

Затвори и Запечати (LOCK & SEAL)

1490 ден 970 ден

Трансформирајте ја полицата, неуредниот фрижидер со овие фантастични иновативни непропустливи садови.

Нема на залиха

Опис на Производот

 

Смачено ви е од фрлање храна која не е трајна?
Изморени сте од кутии обвиткани со пластични фолии и разни глупости?
Секогаш по потрага за големина која собира се?
Ви ги претставуваме Лок ен Сил, неверојатното откритие комплет од 6 садови, од ТВ ШОП.
Трансформирајте ја полицата, неуредниот фрижидер…

Со специјалните капачиња кои не пропуштаат воздух можете да заклучите, заклучите и запечатите.  Неверојатно прецизниот двојно заклучувачки механизам го прави lock and Seal поинаков од обичните садови.Тајната е во специјалниот силиконски прстен. Кога капакот е заклучен, се шири и осигурува дека ништо не може ниту да влезе ниту излезе.

Дали ова ви изгледа познато? Совршено добра храна која се фрла затоа што не била соодветно складирана. Каква загуба! Но не и со Lock & Seal. Нашите садови се толку сигурни што не дозволуваат да навлезе воздух одржувајки ја свежината на храната подолго време. Нема повеке скаменет кашкавал. Месото останува свежо, исто како денот кога е купено. нема фрлање на остатоците од храна, со Lock & Seal вкусот е ист како во денот кога било приготвено. Направени од високо квалитетни материјали, Lock & Seal садовите се совршени за микробранови печки, адекватно за домашното замрзнување, машина за миење безбедно.

Со Lock & Seal храната ќе биде свежа, со поголема трајност, ќе има подобар вкус и ќе ви заштеди пари, Со супер безбедниот механизам на двојно заклучување на Lock & Seal, храната нема да истече, дури и ако ви падне. Толку е добро запечатено што лошите мириси и ароми не можат да ја контаминираат и расипат останатата храна.

1 СЕТ Lock & Seal се состои од:

  • еден голем сад од 5.1 литар
  • три помали сада од 600 милилитри
  • два мали сада од 260 милилитри
  • подлога за одржување на свежината

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Затвори и Запечати (LOCK & SEAL)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This