20

Ѕвонче со Приврзок

Original price was: 200 ден.Current price is: 160 ден.

Комбиниран производ 2 во 1 – Ѕвоно и приврзок.

На залиха

Опис

Ултра практично ѕвонче достапно во разни бои со различни пораки, кое покрај за сигнализирање може да го користите и како приврзок.

Исклучително елегантен и практичен дизајн доволно мал за да служи како приврзок, а воедно може да ви служи како ѕвоно за сигнализација.

 

Димензии:

Производот е достапен во повеќе бои..

Доколку имате преференца за боја, напишете во забелешка каков да ви пратиме (во зависност од достапноста), во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

Цената е за 1 парче.

Производот доаѓа во пластична проѕирна кутија идеално за подарок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This