30

Апаратче за Сушење Нокти

Original price was: 565 ден.Current price is: 395 ден.

Ултра практично апаратче за сушење нокти, ноктите ќе ви бидат исушени како во професионален салон за маникир и педикир.

На залиха

Опис

Иновативно апаратче за сушење нокти, со кој ноктите ќе ви бидат средени како во професионален салон за маникир и педикир.

Кога трпеливо ги декорирате ноктите целиот труд може за миг да отиде во вода бидеќи немавте доволно трпение да ви се исушат ноктите.

Но не повеќе. До совршените и уникатни нокти ве делат само неколку моменти креативна работа и сушење на ноктите со апаратчето.

Едноставно откога ќе ги обите ноктите само ги поставувате прстите во апаратчето и нежно притискате.

И за многу кратко време вашите нокти ќе бидат поптолно суви.

Апаратчето работи на две обични АА батерии кои не се вклучени во сетот.

Димензии:

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување во боја идеално за подарок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This