50

Брич на Батерија

495 ден

Со овој елегантен мини брич на батерија – тример, отстранувањето на влакната е едноставно и безболно.

На залиха

Опис

Брич на батерија (Тример) со елегантен дизајн и проверен квалитет и додатоци.

Секој од нас мора да се справи со несаканите влакна понекогаш. А посетувањето салон може да биде несоодветно и скапо да ве чини. Но, со овој практичен производ, отстранувањето на влакната е едноставно, безболно, брзо и долготрајно.

Покрај отстранување на влакната, со тримерот може да ги обликувате и стилизирате вашите веѓи како вистински професионалец.

Тримерот може да го користите на целото тело, така да може нежно да ги отстрани влакната на брадата, делот кај усните, вегите, ушите, носот, стомакот, пазувите, нозете или стопалата. А најмногу ќе го користите на лицето, пазувите и интимните делови.

 

Користењето е исклучително лесно, резултатите се видливи веднаш и се долготрајни, бидејќи не се иритира и проширува коренот на влакното.

Покрај жените тримерот може да го користат и мажите, посебно за носот, ушињата или образите.

Елегантната линије е многу понежна од жилетите. Употребата на жилет е како влечење на остар нож низ вашата кожа. Не е чудно што често предизвикува иритации или рани. Употребува две високи-брзини за израмнување и нема да предизвика вашите влакна да бидат погусти или потемни.

Со стил и приспособливост, ова е производ што ќе го користите повторно и повторно. Модерен е и мал така што можете да го носите насекаде.

Уредот се напојува со една обична ААА батерија, а благодарение на моторот од нова генерација истата трае многу долго.

 

Карактеристики и Погодности:

 • Ултра практичен ергономски дизајн
 • Резултати видливи веднаш
 • Не ја иритира кожата и не ги згуснува и потемнува влакната
 • Работи на обична ААА батерија (не е вклучена во сетот)
 • Исклучително лесен за употреба
 • 2 додатоци, секој со своја намена
 • Вистинска вредност за парите
 • Лесен за употреба и нежен како пердув
 • Покрај жени може да го користат и мажи

Сетот се состои од:

 • Главна единица со квалитетен брич
 • Мал чешел за прецизно обликување на веѓите
 • Четка за чистење
 • Заштитно капаче

Производот доаѓа во прикладно блистер пакување во боја, идеално за подарок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This