40 %
Заштеда 60 ден

Влошки за Штикли

90 ден

Сет од 2 влошки за предно стапало, идеални за високи подпетици.

На залиха

Опис

Колку често ви се случува да ве болат нозете од носење штикли и едвај чекате да ги соблечете.

Ви ги претставуваме иновативните влошки за предно стапало.

Овие влошки се идеални за оние кои сакаат да носат чевли со високи подпетици.
Додека одите со вашите омилени чевли со високи потпетици увствувате болка или непријатност на вашето стапало.
Влошките може рачно да се перат и да ги користете повторно и повторно.

Анатомски, со иновативен дизајн едната за левата а другата за десната нога.

Меки и трајни, нелизгави се, супер удобни и супер еластични, може да ги носите преку цел ден без никаков проблем.

Делуваат релаксирачки на стапалата, може да ги користите и доколку имате болки на петиците. Дискретни се никој нема да забележи дека ги носите.

Исклучително лесни за поставување и вадење во чевлите, а може да ги миете и во вода.

 

Карактеристики и Погодности:

  • Ултра практичен ергономски анатомски дизајн
  • Меки, лесни, флексибилни и трајни
  • Исклучително лесни за поставување
  • Може да ги миете во вода
  • Го намалуваат заморот на стапалата
  • Одговараат на сите видови чевли
  • Дискретни – никој нема да забележи дека ги носите

 

Сетот се состои од:

  • 1 Лева главна инзола
  • 1 Десна главна инзола

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This