15

Самолеплива Армирана Лента

85 ден

Иновативна вискозна двострано самолеплива армирана трака со безброј намени.

На залиха

Опис

Оваа прилагодлива самолеплива армирана лента ќе ви помогне да ги фиксирате и залепите сите ствари и предмети.

Има неверојатно сврзувачо дејство, и без проблем ќе ги решите вашите ситни проблеми. Флексибилна е со висока вискозност, прилагодлива лепи од двете страни, и може да ја залепите на било која форма или површина.

Димензии:
Должина 500см
Ширина 3см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This