35 %
Заштеда 70 ден

Чупалица со ЛЕД Светилка

200 ден 130 ден

Иновативна алатка за кубење веѓи (чупалица) со вградена ЛЕД светилка.

На залиха

Опис

Иновативна алатка за кубење влакна (чупалица) со вградена ЛЕД светилка.

Благодарение на ЛЕД светилката убаво ќе ги видите и најмалите влакна и ќе ги отстраните со леснотија.

Изработена од нерѓосувачки челик, со прекрасна ергономска функционалност, а малата светилка е стратешки имплементирана во дизајнот со што се овозможува осветлување дирекно на местото за чупање.

ЛЕД светилката работи на мини батерии (кои се вклучени во сетот)

Едноставно кажано ова е помагало за разубавување со беспрекорен дизајн и функционалност кој ќе го користите повторно и повторно.

Димензии:

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This