25

Чешалка

150 ден

Иновативна телескопска чешалка изработена од нерѓосувачки челик – инокс.

На залиха

Опис

Еве го производот што нестрпливо го чекавте и баравте, но не можевте да го најдете…

Иновативна телескопска чешалка изработена од нерѓосувачки челик (инокс).

Благодарение на инвентивниот телескопски дизајн, чешалката кога е соберена е голема како пенкало и може да ја носите со себе насекаде, а кога ќе ве зачеша само ја издолжувате и без проблем ќе се исчешате.

Изработката од нерѓосувачки челик, ја прави ултра трајна, практична хипоалергена, и ќе ја користите со години.

Нема место на телото кое е недостижно со користење на оваа иновативна алатка.

Одлична е и за пациенти со имобилизација на екстремитетите кои се фиксирани со гипс или лангета, кој имал скршеници знае колку е тешко кога не може да се неутрализира сврбежот.

Оваа прекрасна  алатка ќе ја користите секојдневно повторно и повторно.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This