35

Апаратче за Маникир

Original price was: 430 ден.Current price is: 280 ден.

Ултра практично апаратче за маникир со 5 додатоци и чантичка.

На залиха

Опис

Исклучително практично апаратче за совршен маникир, до совршени раце и нокти за само неколку минути.

Апаратчето доаѓа со пет додатоци, секој со своја намена.

 

Ергономскиот дизајн го прави исклучително лесен за користење, а во сетот е вклучена и прикладна чантичка за складирање и чување.

Апаратчето работи на 2 обични АА бетерии (не е вклучено во сетот) истата лесно се поставува и променува со благо завртување.

 

Карактеристики и Погодности:

  • Ултра практичен ергономски дизајн
  • Професионален маникирски третман за неколку минути
  • Ги отстранува наталожените мртви клетки од кожата
  • Ги обработува и полира ноктите
  • Работи на обична батерија
  • 5 додатоци секој со своја намена
  • Прикладна чантичка за носење

    Димензија: 16,5 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This