20

Декоративни Ѕвезди (сет100)

Original price was: 100 ден.Current price is: 80 ден.

Мали луминисцентни ѕвездички за декорација достапни во повеќе бои.

На залиха

Опис

Прекрасни мали ѕвездички во разни бои за декорација и освежување на амбиентот во Вашиот дом со декорација по Ваша желба, идеални за детската соба…

Ѕвездичките се луминисцентни, преку ден кога е светло акумулираат светлина, а ноќе во потполен мрак сјаат.

Сетот соджи вкупно 100 ѕвездички во од една боја а има и сет со 100 ѕвездички мешана боја, а во сетот е вклучена и самолеплива двострана трака за да ги залепите на ѕидот или плафонот.

Достапни се бои и мешани бои како на сликата погоре., пишете во забелешка каква боја да ви пратиме во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор. Цената е за еден сет со 100 ѕвездички.

СЕТОТ Е ДОСТАПЕН САМО ВО МЕШАНИ БОИ

Дијаметар на секоја ѕвездичка поединечно 3см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This