10

Закачалка – Sky

Original price was: 200 ден.Current price is: 180 ден.

Прекрасна самолеплива закачалка стилизирана како облак со месечина и ѕвезди.

Нема на залиха

Опис

Прекрасна самолеплива проѕирна закачалка стилизирана како облак со месечинка и ѕвезди која ќе се вклопи на секој ѕид.

На 4ре закачалките може да закачете буквално се, од облека до различни предмети и аксесоари до клучеви и ножици.

Идеална е за детската соба, а може да ги користите во кујната, купатилото, детската, спалната, или едноставно кажано било каде во домот.

Распоредот на боите на закачалките во форма на ѕвезда може да го прилагодите по желба.

Со леснотија ќе ги залепите скоро на сите површини.

Исклучително лесна за монтажа,

 

Прово го пребришувате и само ги залепувате на местото што сакате и ги користите по потреба.

Димензии

Цената е за една закачалка.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This