30 %
Заштеда 410 ден

Детска Кујна – Kitchen Set (Pink)

(1 оценка од муштерија)

960 ден

Интерактивна детска кујна со звук и светло.

Уште само 8 на залиха

Опис

Прекрасна Интерактивна Кујна со кујнски реквизити, изработена од квалитетна АБС пластика. Кујната може да работи и на батерии и има вградено светилки, аудио систем, дузина различни реквизити, вклучувајќи кујнска опрема и храна.

Идеално за имагинативна игра, кујната изгледа и е комплет опремена како вистинска кујна.

Вашето дете може да се преправа дека навистина готви, кујната има многу фунцкии со светилките и аудио системот, ринглите, рерната, умивалникот со чешма и работната површина елегантно ја придонесуваат за вистинската имагинативна игра.

Карактеристики:

 • Одличен интерактивен сет со звук и светла.
 • Дузина различни елементи.
 • Рерна која се отвара
 • Шпорет со копчиња кои се вртат.
 • Симулација со звук и светло при интеракција.
 • Одлично за имагинативна игра.
 • Водник со чешма.
 • Различни кујнски алатки и прибор.
 • Сертифицирано

 

Димензии

Производот доаѓа во прекрасно трговско пакување во боја идеално за импресивен подарок.

Забелешка: За деца над 3 годишна возраст, секогаш под супервизија на родител-старател.

1 коментар за Детска Кујна – Kitchen Set (Pink)

 1. Filip Krsteski

  Куњата е многу убава но премногу малечка, детето треба да седи за да работи( игра)

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This