15

Дигитална Кујнска Вага (10Кг)

Original price was: 465 ден.Current price is: 395 ден.

Супер точна дигитална кујнска вага со капацитет на мерење до 10 кг.

Нема на залиха

Опис

Дигитална кујнска вага со капацитет до неверојатни 10кг.

Вагата е исклучително практична за користење, супер точна, а мала и компактна е и воопшто не зазема простор.

Покрај намирниците во кујната, со вагата може да прецизно да измерете се што ќе ви текне, како на пример накитот или мобилниот телефон.

Димензии:


Вагата работи на 2 обични АА батерии кои не се вклучени во сетот. И доаѓа во прекрасно трговско пакување во боја што ја прави идеална и за подарок.

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This