15 %
Заштеда 70 ден

Дигитална Кујнска Вага (10Кг)

395 ден

Супер точна дигитална кујнска вага со капацитет на мерење до 10 кг.

На залиха

Опис

Дигитална кујнска вага со капацитет до неверојатни 10кг.

Вагата е исклучително практична за користење, супер точна, а мала и компактна е и воопшто не зазема простор.

Покрај намирниците во кујната, со вагата може да прецизно да измерете се што ќе ви текне, како на пример накитот или мобилниот телефон.

Димензии:


Вагата работи на 2 обични АА батерии кои не се вклучени во сетот. И доаѓа во прекрасно трговско пакување во боја што ја прави идеална и за подарок.

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This