25

Апарат за Вакумирање

Original price was: 860 ден.Current price is: 645 ден.

Квалитетен апарат за вакумирање и лепење ќеси, кој доаѓа со 10 гратис ќеси.

Нема на залиха

Опис

Апаратот за вакумирање на ќеси е перфектен додаток за секој дом, кој ви овозможува да ја зачувате свежината на вашата храна, како и да го продолжите времетраењето на нејзината употреба. Овој апарат за вакумирање на ќеси е високо квалитетен, моќен и едноставен за употреба.

Одличен е за вакумирање и на сува и на влажна храна, како и за собирање на зеленчук и овошје, како и за вакуумирање на зачини и други производи. Со помош на овој апарат, може да го пролонгирате рокот на многу производи без да ги загубите нивните квалитет и свежина.

Со секој апарат за вакумирање на ќеси доаѓаат и 10 гратис ќеси, што значи дека можете веднаш да го користите апаратот за вакуумирање на вашата храна. Овие ќесисе направени од еколошки висококвалитетн материјал, што ги прави издржливи и безбедни за употреба со храна.

Овој апарат за вакумирање на ќеси е компактен и лесен за складирање и чување, што значи дека можете да го држите на дофат на рака без да ви завземе простор. Овој апарат за вакумирање е перфектен за употреба во кујната, или да си приготвите пакувања со храна за вашите патувања или кампинг.

Користењето на овој апарат е многу едноставно и ефикасно. Со помош на копчињата на уредот, можете лесно да ја контролирате снагата на вакумот и времетраењето на процесот на вакумирање. Во комплетот, добивате и 10 ќеси со висок квалитет, кои се изработени од безбедни материјали, идеални за чување на вашите храна и намалување на отпадот.

Овој апарат за вакумирање на ќеси е совршен додаток за вашиот арсенал со кујнски алатки, идеален за користење во домашни услови или во помали професионални кујни. Со неговата помош, можете да ја зачувате свежата состојба на храната подолго време, намалувајќи го отпадот и чувајќи ја вкусот и квалитетот.

Совршен е за чување на месо, риба, печурки, зеленчук, сирење и други хранителни производи. Во целост, оваа вакумирачка машина е многу практичен и корисен алат кој ќе го подобри начинот и квалитетот на вашата гастрономија.

А покрај за вакумирање може да го користите и да ги запечатите вашитер ќеси.

Димензии:

Приозводот доаѓа во прикладно трговско пакување, идеално и за подарок.

Цената е за 1 примерок.

 

Откога ќе ги искористите 10те ќеси кои ги даваме гратис со апаратот, сега може да си нарачате додатни ќеси согласно вашите потреби.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This