20

Држач за Туш Рачка

Original price was: 350 ден.Current price is: 280 ден.

Ултра практичен високо квалитетен вакум држач за туш рачки.

На залиха

Опис

Исклучително практичен високо квалитетен држач за туш рачки со вакум.

Држачот е универзален и на него се фаќаат 99,9% од сите туш рачки.

Благодарение на иновативниот дизајн, додека се туширате рачката може буквално да ја наместите под агол како што сакате.

Нема потреба од бушење на плочките и ѕидот во вашето купатило. Само го поставувате со исклучително јаката вакум шмукалка која издржува многу голем товар. А ако не ви одговара местото може за миг да го преместите.

Нема потреба за комплицирани монтажи, благодарение на јаката вградена вакум шмукалка, се што треба да направите е да најдете соодветно место те поставите онаму каде што ви одговара најмногу, јако стои на сите мазни површини, како што се плочки, мермер, стакло, огледало…

ДИМЕНЗИИ:

Цената е за еден примерок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This