20

Самолеплива Фолија – HT3 Премиум

Original price was: 300 ден.Current price is: 240 ден.

Декоративна, заштитна, водоотпорна, премиум самолеплива фолија за заштита и декорирање на сите површини во вашиот дом. Со автентичен дезен на дрвена текстура.

На залиха

Опис

Премиум Самолепливата Фолија е револуционерен производ кој ви овозможува да го преобразите вашиот дом или канцелариски простор на начин кој е лесен, брз и економичен. Оваа фолија е специјално дизајнирана да се користи на сите рамни површини, што значи дека можете да ја примените на мебелот, ѕидовите, вратите, кабинетите и уште многу други делови на вашиот дом или работен простор.

Една од најголемите предности на Премиум Самолепливата Фолија е што ви овозможува да го претворите старото во ново, без потреба од скапи и временско-зафатни реновации. Со неколку едноставни чекори, можете да ги освежите и промените било кој дел од вашиот дом или канцеларија. Замислете го вашиот стар мебел како нов, вашиот изоден ѕид како креативно арт дело, а вашиот влажен кабинет како свеж и модерен детал – со Премиум Самолепливата Фолија, сѐ тоа е можно!

Декоративна заштитна водоотпорна, самолеплива фолија за заштита и декорирање на вашата покуќнина, ѕидови и работни површини.

Со оваа револуционерна самолеплива фолија со леснотија ќе ги заштитите, разубавите и подновите сите површини во вашиот дом, работните површини, мебелот, кујната, вратите или едноставно кажано на сите површини кои може да се залепи.

Фолијата е водоотпорна, отпорна на масло и кога ќе се залепи воопшто не се познава дека е нешто залепено туку се добива претстава дека станува збор за вистинско обработено и лакирано дрво.

Одличната водоотпорност и економичноста на Премиум Самолепливата Фолија не само што ви овозможуваат да уживате во новиот изглед на вашиот простор, туку и ќе ви го заштеди и времето и парите. Лесното лепење и отстранување гарантираат дека можете да го промените изгледот на вашиот дом или канцеларија според вашите потреби и преференци, без тешкотии и без трошење на дополнителни ресурси.

Со леснотија ќе ги заштите и подновите покуќнината, мебелот, фиоките, полиците, старите плочки, вратите, работните површини итн…

Со прекрасен дезен, фолијата плени со својата убавина и елеганција.

Оваа фолија исто така ги нуди и предности на прекрасна рељефна текстура на дрво, што дополнително ја зголемува нејзината естетска вредност и придонесува за креирање на топла и пријатна атмосфера во вашиот простор. Бидејќи е водоотпорна, Премиум Самолепливата Фолија е идеална за употреба во кујната или влажните простории, бидејќи не се плашите од флексибилноста и водниот контакт.

Со голема леснотија може да ја поставите на било која површина, најпрво треба да го избришете местото, пригответе ја фолијата за лепење. И полека да ја залепите притискајки со крпа или некој мек предмет за да избегнете воздушни меурчиња. А во случај да ви промакне некое воздушно меурче може да го дупнете со игла и да го израмните.

Едноставно кажано ова е производ кој ќе го искористите со задоволство и е ограничен само со вашата имагинација, на местата и околностите каде што може да се искористи.

Фолијата многу тешко се валка, а исклучително лесна е за чистење, се поминува само со крпа.

Со Премиум Самолепливата Фолија, вашите можности за креативност се безгранични. Претворете ги вашиот дом или работен простор во место на кој ќе уживате да бидете и кој ќе го одразува вашето личност и стил. Не чекајте, започнете со трансформацијата уште денес!

Димензии:
Ширина 60 см
Должина по желба.
Цената е за 1 метар должина со 60 см ширина.

Производот ќе го добиете во форма ролна со 60см ширина и должина според вашите спецификации.

Погоре во количина изберете колку метри сакате да нарачате.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This