30

Џогер за Стакло со Телескопска Рачка

Original price was: 350 ден.Current price is: 245 ден.

Џогер за чистење на стакло со телескопска рачка, микрофибер крпа и гума.

На залиха

Опис

Исклучително практичен Џогер за чистење на стаклени површини со фибер крпа, гума за финиш и телескопска рачка.

Покрај стакло може да чистите плочки и други рамни површини.

Прекрасен ергономски дизјан, убаво лежи во рака и е многу лесна за користење. А главата може да ротира за 180 степени, што во комбинација со телескопската рачка овозможува да ги фатите дури и најнепристапните површини.

Самата телескопска рачка е јака и може да се фиксира од 54 до 84 см.

Со гумениот дел на џогерот убаво ќе го избришете средството, а со делот со крпата убаво ќе ја избришете и површината, може да се користи и за влажно и за суво чистење.

Мулти наменска алатка која ќе ви заштеди време и пари, може да ја користите дома, во канцеларија, а може да си чувате една и во автомобилот.

Цената е за 1 примерок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This