35

Алатка за Мраз и Снег

85 ден

Ергономска алатка за чистење мраз, слана и снег од вашиот автомобил.

На залиха

Опис

Исклучително практична и квалитетна алатка за чистење на мразот и снегот од вашиот автомобил.

Ова е задолжителен производ за секој автомобил.

Сите знаеме колку е непријатно чувстовото кога стаклата на автомобилот се натрупани со мраз, слана или снег.

Со оваа ергономска алатка ќе го исчистите лесно и без мака.

Изработено од нерѓосувачки челик во комбинација со квалитетна ПП пластика и гума.

Прекрасен ергономски дизајн, компактна и практична за чување, може секогаш да ви биде при рака. Едноставно кажано производ кој ќе го користите повторно и повторно.

 

Димензии:

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This