40

Фотоапарат со Прожектор

Original price was: 150 ден.Current price is: 90 ден.

Играчка во форма на камера – фотоапарат со вграден прожектор.

На залиха

Опис

Прекрасна играчка во форма на камера – фотоапарат со вграден прожектор.

Прекрасен дизјан со секое притискање на копчето фотоапаратот прожектира различни проекции, ова е играчка која најмалите ќе ја играат повторно и повторно.

Играчката едноставно плени со својата  функционалност, дизајн и убавина.

Изработена е од високо квалитетна нетоксична АБС пластика.

Камерата работи на на батерии кои се вклучени во производот, само треба да го отстраните безбедносниот граничник и спремна е за акција.

Играчката е достапна во 3 прекрасни бои, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка, во спротивно ќе ви пратиме боја по случеан избор.

Цената е за 1 парче.

Забелешка: За деца над 3 годишна возраст, секогаш под супервизија на родител-старател.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This