Кутија- Табуретка (5B)

360 ден

Кутија – табуретка за седење и складирање реквизити. Прекрасно стилизирана на тема триумфалната капија.

На залиха

Опис

Кутијата-табуретка е производ со прекрасен дизајн и уникатни можности за складирање и употреба. Исклучително функционална и практична.

Кутијата-табуретка е изработена од комбинација на еколошки квалитетни материјали, со одлична термоизолација страните се со изработени од целулоза покриена со високо квалитетнен ПП слој. Оваа комбинација гарантира издржливост и висок квалитет на производот.

Кутијата табуретка е прекрасен избор за спалната соба, гостинската соба, просторијата за пресоблекување, тематски хотели, барови, ресторани и други простории.Освен што служи како табуретка, оваа кутија-табуретка има способност да ги складира различни предмети како облеката, обувките, додатоците, домашните потрошувачки и други. Дополнително, таа може да биде користена и од возрасните и од децата, на пример, како место за менување на обувки или за играње.

Оваа кутија табуретка не само што ви нуди место за седење, туку и функционален простор за складирање. Можете да го користите за зачувување на различни предмети како облека, обувки, додатоци и други малкуважни предмети. Исто така, онаа може да се искористи и како дополнителна столица за одмор или забава.

Кутијата-табуретка е едноставна, еколошки пријателска, ретро и луксузна. Таа не само што е преклопува, што значи што штеди простор, туку и истовремено донесува шик во вашиот простор. Комбинацијата на нежните и пријатни бои со внимателно изработени детали го направува овој производ да изгледа стилски и издржлив.

Нарачајте ја нашата кутија табуретка и придонесете за функционалноста и стилот на вашата домашна средина. Овој модел табуретка е едноставен, елегантен и прилагодлив на секој простор. Има практична функционалност за складирање и може да се користи и како место за седење. Околинскиот приказ е благороден и винтиж, што го прави совршен избор за вашата домашно уредување.

 

Кога не е склопена завзема исклучително малку простор што ја прави идеална за транспорт и чување кога не ја користите.

Димензии:

Кутијата доаѓа расклопена во целофанско ОПП пакување.

Цената е за 1 примерок.

Pin It on Pinterest

Share This