25 %
Заштеда 50 ден

Рачен Паричник

200 ден 150 ден

Ултра практичен рачен паричник за вашите пари, клучеви и аксесоари.

На залиха

Опис

Исклучително практичен рачен паричник во којможете да ги сместите вашите есенцијални аксесоари.

 

Паричникот е унисекс може да го користат и мажи и жени, прилагодлив е и со леснотија ќе го поставите на вашиот рачен зглоб

 

Се закопчува со патент, ќе бидете пријатно изненадени колку многу од вашите аксесоари ќе ги собере.

 

Може да го носите и под и над облеката. Секојдневните активности ќе ги извршувате со леснотија а вашите аксесоари секогаш ќе ви бидат при рака, а посебно е погоден и за фитнес активности.

Карактеристики и Погодности:
★ ОДЛИЧЕН ЗА ЧУВАЊЕ НА ПАРИТЕ И АКСЕСОАРИТЕ посебно кога сте во движење. Користете го над облеката или како скриен џеб. Само повлечете го ракавот.
★ МУЛТИНАМЕНСКИ како појас за потење, зглобен или рачен паричник, одличен за патување.
★ ПАМУЧЕН МАТЕРИЈАЛ, одлична ткаенина која овозможува дишење на кожата, пријатен за носење.
★ ОДЛИЧЕН ПРОТИВ ПОТЕЊЕ, дехумидифицира, ја собира потта, кога спортувате може да си ја избришете потта.
★ ПОДРШКА НА ЗГЛОБОВИТЕ, нежно ги компресира и потпира вашите рачни зглобови.

 

Димензии:

Паричникот е достапен во повеќе бои, доколку имате преференца за боја, пишете во забелешка или ќе се договориме при телефонската потврда на нарачката (во зависност од достапноста). Во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување идеално за подарок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This