35 %
Заштеда 1050 ден

Легло за Бебе – iBaby Separated Bed

2995 ден 1945 ден

Високо квалитетно, комбинирано преносно легло за бебе со музика и светло и прекрасен зелен живописен дезен.

Опис

Оваа комбинирано бебешко Легло ќе го користите повторно и повторно. Бебето ќе спие мирно меѓу вас, а истовремено ќе биде заштитено.  Идеално е и за патување бидејќи лесно се трансформира во чанта.

Иновативен дизајн со вградено ноќно светло аудио систем со нежни приспивни мелодии, и симулација на звуци како од уторбата на мајката.

Идеално е и за патувања, бидејќи се склопува како чанта со рачка за носење и не завзема многу простор.

Изработено од високо квалитетни хипоалергенски материјали, леглото е исклучително меко и удобно, идеално за вашето бебе. Страничните ѕидови го одделуваат бебето од возрасните и спречуваат да не се преврте.

 

Карактеристики и Погодности:

  • Меко преносливо легло за бебе од 0 месеци па се додека не почне да седи
  • Мулти-функционално легло со музика и светло
  • Нежна светлина, смирувачки звуци од утробата и релаксирачки приспивни мелодии
  • Оградни странични ѕидови кои имаат простор за вентилација, го одделуваат бебето од возрасниот со кого спие и помагаат бебето да не се преврте
  • Идеално и за патување
  • Има цврста заштитна школка
  • Имате лесен пристап до бебето и преку флексибилните странични панели
  • Работи на 1 батерија АА
  • Тежина на производот 1.1 кг

 

Производот доаѓа во прекрасно трговско пакување што го прави идеално и за подарок.

 

Димензии на пакувањето: 

Димензии на Леглото: 

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This