10 %
Заштеда 95 ден

Вртелешка за над Креветче со Плишени Бувови

855 ден

Музичка вртелешка за над креветче со прекрасни плишани бувови.

На залиха

Опис

Mузичка вртелешка за над креветче, со висечки плишени играчки – бувови, одлична за занимавање на бебето, како и за развој на основните когнитивни функции.

Исклучително лесно за монтажа и поставување на креветчето.

Откога ќе го поставите и навиете музичката ѕвезда ги врти бувовите и прекрасна бебешка мелодија.

Кога ќе порасне детето може и да се си игра со бувовите. Кои се прекрасно дизајнирани и многу фини на допир.

Покрај функционалноста бувовите имаат и голема симболика, и од најстари времиња се асоцираат со знаење, мудрост, долговечност и стабилност..

Сетот се состои од:

  • Механизам за вртење и музика на навивање во форма на ѕвезда
  • Висечки рачки во форма на крст за поставување на фигурите
  • Живописни плишани фигури за занимавање на детето
  • Мобилна држечка рачка со додаток за прицврстување.
  • Трговско пакување

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување идеално за подарок.

Димензии на пакувањето: 38 x 27 x 8 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This