40 %
Заштеда 100 ден

Сад за Бањање

150 ден

Ултра практичен ергономски сад со рачка за бањање бебе и деца

На залиха

Опис

Сите знаеме колку е битно бањањето на вашето мало, искуството е императивно, а со овој практичен ергономски сад бањање на бебе и деца работата значително ќе ви се олесни.

Ирзработена од квалитетна нетоксична АБС пластика со ергономски дизајн, кој е приспособен на главата на детето.

 

Покрај за бањање капата може да ја користите и во разни други прилики како практичен сад со рачка..

 

Карактеристики и Погодности:

  • Значително го олеснува бањањето
  • Квалитетна АБС пластика
  • Ергономски дизајн
  • Стабилна – прилагодлива
  • Мултинаменски производ

 

Димензии:

 

Производот е достапен во неколку бои.

Доколку имате преференца за боја, пишете во забелешка или при телефонската потврда на нарачката ќе се договориме каква да ви пратиме (во зависност од достапноста), во спротивно ќе ви биде пратена по случаен избор.

Цената е за 1 сад.

Нека бањата биде уживање и за бебето и за вас.

 

 

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This