30

Магичен Патосник

Original price was: 785 ден.Current price is: 550 ден.

Иновативен патосник кој инстантно ги брише вашите обвуки.

На залиха

Опис

Со овој патосник нема потреба темелно да ги бришете вашите чевли пред да влезете дома, доволно е само да настапнете. Магичниот патосник во голем дел ја апсробира нечистотијата и влагата.

Инстантно отстранува голем дел од прашината и нечистотијата, едноставно само настапнете на патосникот. Долниот дел на патосникот е обложен со природен латекс кој спечува лизгање и одговара на сите видови подови, така што и подот ќе ви остане чист и сув.

Одличен е и за домови со домашни миленичиња и деца.

Доколку не сакате да ги бришете трагите од нечистотија и влага после вашите деца или домашни миленици овој Магичен патосник е одличен за вас.

Тајната е во новиот иновативен материјал кој се состои од 55% памук и 45 % микрофибер влакна со што се овозможува инстантна апсорбција на нечистотијата и влагата.

Димензии 70 х 46 см

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување во боја, идеално за подарок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This