50

Закачалка

Original price was: 70 ден.Current price is: 35 ден.

Ултра практична самолеплива закачалка со голема кука достапна во повеќе бои.

На залиха

Опис

Квалитетна самолеплива закачалка со голема кука достапна во повеќе бои.

На закачалките може да закачете буквално се, од облека до различни предмети и аксесоари до клучеви и ножици.

Може да ги користите во кујната, купатилото, детската, спалната, или едноставно кажано било каде во домот.

Со леснотија ќе ги залепите скоро на сите површини.

Исклучително лесни за монтажа,

Само ги залепувате на местото што сакате и ги користите по потреба. Напомена, местото претходно треба да биде убаво исчистено и да биде суво.

 

Закачалката е достапна во различни бои, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка, во спротивно ќеви биде пратена боја по случаен избор.

Цената е за една закачалка.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This