50
Завршува за 1675033199

Магична Ѕидна Саксија

75 ден

Иновативна магична ѕидна саксија во која растенијата сами се наводнуваат.

На залиха

Опис

Одите на пат, се мислите кој да задолжите да ви го наводнува цвеќето, или презафатени сте немате доволно време да ги навадите билките?

Еве идеално решение со кое вашите растенија секогаш ќе бидат наводнети.

Магичнита ѕидна-висечка саксија есоставена од три дела, полуовална саксија стилизирана како школка, внатрешна решетка и две метални закачалки.

Висечката саксија ќе се вклопи во било кој ентериер или локација. Може да ги користите и внатре и надвор, дома и на работа, користењето е ограничено само со вашата имагинација. Саксиите се прекрасно стилизирани со вертикални линии како школка.

Благодарение на иновативниот дизајн, се овозможува вашите растенија секогаш да се навадени онолку колку што им треба, никогаш нема да ги превадите и да ја расипете почвата.

Исклучително лесно за користење, ја склопувате саксијата, со првото наводнување ќе се намокри почвата и ќе се наполни долниот дел со вода под решетката, а вишокот може да го истечете благодарение на вградениот отвор со капаче.

 

Така може да заборавите на секојдневната рутина на вадење… Магичната ѕидна саксија ќе си ја изврши работата беспрекорно…

 

Исклучително квалитетна – изработена од квалитетна пластика ќе ја користите со задоволство повторно и повторно во годините што доаѓаат.

Димензии:

Магичната висечка саксија е достапна само во бела боја.

Цената е за 1 саксија.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This