20

Магнетна Лента

160 ден

Сет од 2 ултра практични самолепливи магнетни ленти.

На залиха

Опис

Иновативнен сет од 2 самолепливи магнетни ленти.

Лентите се исклучително практични, благодарение на 3М лепи многу јако и ќе бидете пријатно изненадени колкав товар издржува. Се што е со метал ќе може да го залепите на лентата и секогаш да ви биде при рака. А може додатно да додадете метална влошка и на обичните неметални производи и исто да ги лепите.

 

ШИРОКА УПОТРЕБА, лентата може да има широка употреба и тоа за држење на телефони, далечински, камери, звучници, филџани, клучеви, дури може и да отстрани прашина или влакна од домашното милениче од облеката или лаптопот. Лената може да ја сечите согласно вашите потреби.

Може да се залепи на огледало, стакло, бела табла, метал, кујнски плочки, автомобил. Може да држи било што залепено на било што.

Користете го вашиот таблет и мобилен без употреба на раце, идеално при работа, готвење, чистење, или било каква друга активност..

 

  • Карактеристики:
  • Инстанто фаќа и држи
  • Држи и хоризонтално и вертикално
  • Се залепува на било која површина
  • Уникатен магнетен дизајн
  • Компактни може да ги носите насекаде
  • Не остава траги
  • Флексибилно и вискозно

 

Димензии:

Цената е за еден сет со 2 магнетни ленти со димензии 10 x 3.5см.

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This