60

Масажер – Перничка

Original price was: 990 ден.Current price is: 395 ден.

Исклучително практичен комбиниран масажер – перница 2 во 1.

Уште само 1 на залиха

Опис

Иновативен комбиниран масажер – перничка идеален за осободување на стресот од вратните жили или како аксесоар перница.

Овој исклучително практичен масажер во форма на перничка ќе ви овозможи потполна релаксација. Ергономски дизајн, вибрира, ви ја вади напнатоста, ги тонира мускулите, ја зголемува циркулацијата и одличен е како перничка за вратот.

Работи на батерии кои не се вклучени во сетот и е исклучително лесен за употреба, само го вклучувате од копчето.

Карактеристики и погодности:
Комбиниран производ 2 во 1
Ја намалува напнатоста
Може да се користи и како перничка
Го подобрува крвотокот и циркулацијата
Ги релаксира напнатите мускули
Ја намалува главоболката
Нежно стимулира милиони нервни завршетоци под кожата
Овозможува длабока релаксација и го намалува стресот
Мал е и преносен може да го носите насекаде

Димензии:

Масажерот е достапен во повеќе бои, при телефонската потврда на нарачката ќе се договориме каква да ви пратиме во зависност од достапноста. Во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор. Цената е за едно парче.

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување што го прави идеално и за подарок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This