30

Масажер – Face Up Roller

Original price was: 550 ден.Current price is: 385 ден.

Иновативен комбиниран масажер за фејсап и масажа на лице и тело.

На залиха

Опис

Исклучително практичен и иновативен комбиниран рачен масажер кој ќе го користите со задоволство повторно и повторно.

Примарната намена на масажерот е фејсап на лице, а може да го користите буквално на целото тело.

Ова е една од најстрого чуваните  тајни на холивудските ѕвезди, кои редовно го користат за да го имаат тн затегнат младешки изглед на лицето без разлика на годините.

Масажерот се состои од 2 дела кои може да се склопат и да се користат како една единица, а може и да се користат посебно.

Масажерот е многу ефикасен најмногу благодарение на ролерите со топчиња.

Масажерот длабоко и со леснотија го подобрува тонусот на мускулите, го разнесува наталожените масни наслаги под кожата и лимфа, ја подобрува трансмисијата на колагенот, ја намалува брзината на стварање брчки и ја подобрува генералната состојба..

Ергономскиот дизајн го прави исклучително лесен за користење. Самиот третман е лесен и претставува задоволство.

Првите резултати ќе ги забележите само после неколку дена користење.

Покрај на лицето масажерот може да го користите и на цело тело.

Карактеристики и Погодности:

  • Ултра практичен ергономски дизајн
  • Професионален фејсап третман за неколку минути
  • Ги отстранува наталожените масни наслаги под кожата
  • Го подобрува мускулниот тонус
  • Го успорува процесот на стварање брчки
  • Ја подобрува дистрибуцијата на колаген
  • Младешки изглед, чувство на самодоверба
  • Може да се користи на цело тело

 

Димензии:

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување идеално за подарок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This