25

Масичка за ЛапТоп и Таблет

Original price was: 995 ден.Current price is: 745 ден.

Ултра практична иновативна мултинаменска, масичка за лаптоп, таблет, при лежење и седење.

На залиха

Опис

Иновативна и исклучително практична сталажа – масичка за лаптоп, таблет, или воопшто за активности при седење и лежење.

Конечно производ со кој ќе си ги завршите сите работи во вашата омилената позиција.

За разлика од некој други масички присутни на пазарот, нашата масичка има и специјален џеб за поставување на таблет или други смарт уреди. А благодарение на практичниот ергономски дизајн со заоблени рабови, масичката може без проблем да ја користите во секоја  можна лежечка или седечка позиција.

Масичката може да ја користите додека седите, додека лежите, додека работие, на под, на кревет, на биро, едноставно кажано насекаде и во секое време.

Нозете на масичката се обложени со мек нелизгав материјал што спречува лизгање.

Како додатна бенефиција, масичката се склопува и може да ја носите со себе насекаде.

А масичката може да ја користите и за други активности, како полица, како масичка за грицки и пијалок додека лежите и гледате телевизија, или на пример доколку сакате да го изненадите партнерот со доручек во кревет.

Се на се ова е прекрасен производ, кој ќе ви го олесни секојдневието и ќе го користите со задоволство.

Димензии:

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This