30

Влошки за Висина

350 ден

Станете веднаш повисоки за 5см благодарение на силиконските инзоли за чевли.

На залиха

Опис

Исклучително удобни силиконски влошки со кој инстанто ќе пораснете до 5см.

Анатомски, со иновативен дизајн може да ги поставите една во друга во зависност од тоа колку повисоки сакате да изгледате

Меки и трајни, нелизгави се, супер удобни и супер еластични, може да ги носите преку цел ден без никаков проблем.

Покрај за висина, инзолите се дизајнирани со анатомски топчиња кои ги масираат и релаксираат стапалата, може да ги користите и доколку имате болки на петиците. Дискретни се никој нема да забележи дека ги носите.

Исклучително лесни за поставување и вадење во чевлите, а може да ги миете и во вода.

Карактеристики и Погодности:

 • Ултра практичен ергономски анатомски дизајн
 • Меки, лесни, флексибилни и трајни
 • Исклучително лесни за поставување
 • Може да ги миете во вода
 • 5 нивоа за висина по желба
 • Одговараат на сите видови чевли
 • Дискретни – никој нема да забележи дека ги носите

Сетот се состои од:

 • 1 Лева главна инзола
 • 1 Десна главна инзола
 • 4 Леви инзоли за зголемување на висината по желба
 • 4 Десни инзоли за зголемување на висината по желба

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This